وکیل جعل رایانه ای

وکیل جعل داده مخابراتی

وکیل جعل داده های رایانه ای

  جعل رایانه ای‌ مطابق با ماده ۷۳۴ قانون مجازات اسلامی قسمت تعزیرات به صورت زیر تعریف و جرم انگاری شده است:

  هر کس به طور غیرمجاز مرتکب اعمال زیر شود، جاعل محسوب و به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست میلیون (۲۰/۰۰۰/۰۰) ریال تا یکصد میلیون (۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد:

الف) تغییر یا ایجاد داده‌های قابل استناد یا ایجاد یا واردکردن متقلبانه داده به آن‌ها.

ب) تغییر داده‌ها یا علائم موجود در کارتهای حافظه یا قابل پردازش در سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی یا تراشه‌ها یا ایجاد یا وارد کردن متقلبانه داده‌ها یاعلائم به آن‌ها.

  جدا از بحث مربوط به تغییر کد سورس های مربوط به نرم افزارها یا سایت ها یا تغییر محتوای اطلاعات شرکت ها از این ماده برای ایجاد صفحات مجازی به نام و با عکس افراد دیگر نیز استفاده می گردد.

  در صورت نیاز به وکیل برای دفاع و یا شکایت در این پرونده ها با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ در فضای مجازی با وکیل امیر منفرد در ارتباط باشید.

 

Vakile jale rayanehei

وکیل انتشار اکاذیب در فضای مجازی

نشر اکاذیب رایانه ای
مجازات نشر اکاذیب
وکیل انتشار اکاذیب رایانه ای
نشر اکادیب رایانه ای یعنی کسی به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله سامانه رایانه ای یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد.
برای تحقق این جرم وجود موارد زیر لازم می باشد:
۱٫ مورد منتشر شده دروغ باشد.
۲٫ قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی وجود داشته باشد.
۳٫ به وسیله سامانه رایانه ای یا مخابراتی انجام گیرد.
مجازات نشر اکاذیب رایانه ای مطابق با ماده ۷۴۶ قانون مجازات اسلامی ۹۱ روز تا ۲ سال حبس یا ۵۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان جزای نقدی یا هر دو مجازات می باشد.
ضمنا توجه داشته باشید که حتی اگر ضرر مادی یا معنوی متوجه کسی نشود باز هم جرم نشر اکاذیب محقق شده است.
در صورت نیاز به وکیل در ارتباط با جرم نشر اکادیب با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ با وکیل امیر منفرد در فضای مجازی پیام ارسال فرمایید.

 

vakile nashre akazib

بهترین وکیل سایبری و جرایم رایانه ای

برترین وکلای سایبری
  متاسفانه بعضی از موسسات در سایت ها و صفحات مجازی خود اقدام به استفاده از عباراتی نظیر بهترین وکیل سایبری، بهترین وکیل جرایم رایانه ای، برترین وکلای سایبری، برترین وکلای جرایم رایانه ای و نظایر آن می نمایند تا موجب جلب اعتماد شهروندانی شود که نیاز به وکیل متبحر در فضای مجازی دارند.
  جدا از اینکه استفاده از این عبارات تبلیغ محسوب می شود، چون امکان راستی آزمایی این ادعاها توسط شهروندان وجود ندارد، پیشنهاد می کنیم قبلا از انعقاد قرارداد با وکلای دادگستری، حتما با چندین وکیل به صورت کوتاه در مورد پرونده ی خود مشاوره دریافت نمایند و با دقت وکیل مربوط به کیس خود را انتخاب نمایند.
  همچنین شما می توانید در واتس اپ یا تلگرام حتی در صورت عدم نیاز به وکیل مشاوره کوتاه با وکیل امیر منفرد داشته باشید. شماره ی ارتباطی ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ می باشد.
وکیل منفرد

 

behtarin vakile cyberi

پیگیری ارز دیجیتال سرقت شده

سرقت ارز دیجیتال
وکیل سرقت ارز دیجیتال
وکیل پیگیری ارز دیجیتال سرقت شده
زمانی که ارز دیجیتال از ولت شما سرقت می شود می بایست فورا از طرف وکیلی آشنا به حوزه جرایم سایبری به ویژه ارزهای دیجیتال شکایتی ثبت گردد تا تحقیقات فنی مهندسی پلیس فتا بر روی آدرس های مبدا و مقصد کیف پول شما صورت گیرد.
توجه داشته باشید معرفی مظنون در موضوعات سرقت رمز ارز کمک شایانی به تحقیقات پلیسی می کند.
در صورت نیاز به وکیل برای شکایت در زمینه سرقت ارزهای دیجیتال با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ در فضای مجازی با وکیل امیر منفرد در ارتباط باشید.
وکیل ارز دیجیتال

 

serghate arze digital

کشیک دادسرای ناحیه ۳۱ تهران

ساعت کشیک دادسرای رسانه و رایانه

ساعت کاری قاضی کشیک در دادسرای رسانه و رایانه (ناحیه ۳۱ تهران) به شرح فوق در خیابان آیت اله کاشانی خیابان اباذر می باشد که در موارد فوری می توانید خارج از ساعت اداری به دادسرا ۳۱ مراجعه نمایید.

همچنین در صورت نیاز به وکیل به شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ وکیل امیر منفرد پیام ارسال فرمایید.

 

keshike dadasara 31

Iranian digital currency lawyer

Digital currency lawyer in Iran

Iranian digital currency lawyer

Cryptocurrency lawyer

If you need a lawyer specializing in digital currency cases in Iran,

contact me

It does not matter whether you are the plaintiff or the defendant

We will defend your rights in Iran

Telegram and WhatsApp contact number +989210443926

monfared lawyer

وکیل متخصص ارز دیجیتال

vakile arze digital

وکیل متخصص در حوزه جرایم سایبری و ارز دیجیتال چه کسی است؟

وکلای متعددی در زمینه جرایم رایانه ای وجود دارند

این وکلا پس از اخذ وکالت از موکل وظیفه بررسی دقیق مدارک و مستندات در بستر اینترنت را دارند تا بتوانند با تنظیم شکواییه به صورت فوری و موثر از تضییع حقوق موکل جلوگیری و متهم یا متهمین احتمالی را شناسایی نمایند.

در بسیاری از موارد هم متهم به جرم اینترنتی یا ارز دیجیتال به وکیل سایبری مراجعه می نماید تا بتواند با کمک وکیل از حقوق خود در دادسرا و دادگاه دفاع کند. بعضاً ممکن است با تحقیقات نادرست شخصی به اشتباه در جایگاه متهم سایبری قرار گیرد.

در صورت نیاز به وکیل ارز دیجیتال و سایر جرایم سایبری با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ در فضای مجازی با وکیل امیر منفرد در ارتباط باشید.

 

vakile motekhasese arze digital

 

کارشناسی سایبری

Cyber ​​master
خیلی از اوقات قبل از طرح شکایت در موضوعات سایبری نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق ادله و مستندات می باشد. در بعضی مواقع  مستندات موجود در فضای مجازی ممکن است از بین برود یا اصلا اطلاعی نداریم که آیا با مدارک موجود می توانیم شکایتی انجام دهیم یا خیر.
تیم ما با وکلا و کارشناسان بسیار خبره در فضای سایبری قبل از انجام شکایت، مدارک و مستندات شما را بررسی و در صورت کامل نبودن ادله، راهنمایی های لازم را برای جمع و آوری و مستندات سازی انجام خواهند داد.
در صورت نیاز به مشاوره فنی قبل از شکایت در جرایم رایانه ای با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ وکیل امیر منفرد در فضای مجازی در ارتباط باشید.

وکیل منفرد

karshenasie cyberi

تهدید به انتشار تصویر خصوصی

تهدید به انتشار تصویر لختی

تهدید به انتشار تصویر خصوصی

خیلی اوقات در رابطه های دوستی دختر و پسر عکس های لخت (برهنه یا نود) بین طرفین رد و بدل می شود.

زمانیکه این رابطه ی دوستی از بین می رود طرفی که مایل به ادامه رابطه است با استفاده از این عکس ها و فیلمهای لخت اقدام به تهدید طرف دیگر می نماید.

این تهدیدها بیشتر برای ادامه ی رابطه ی جنسی است ولی در مواردی درخواست پول هم مشاهده شده است.

قانونگذار مجازات های سختی برای این افراد در نظر گرفته که با شکایت شاکی خصوصی تعقیب شروع می گردد.

در صورت نیاز به وکیل با شماره ۰۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ وکیل امیر منفرد در فضای مجازی در ارتباط باشید.

 

tahdid be enteshare aks va film

Digital currency lawyer

وکیل ارز دیجیتال در تهران

با گسترش معاملات اقتصادی با ارزهای دیجیتال و رمز ارز جرایم در این حوزه بسیار زیاد شده که بیشتر این جرائم کلاهبرداری و سرقت از کیف های پول می باشد.

نیاز به وکیل متخصص در زمینه سایبری و ارز دیجیتال برای حل پرونده های ارز دیجیتال نیز در جامعه حس می شود.

اگر پرونده ای مربوط به جرایم سایبری در تهران دارید از طریق برنامه های واتس اپ و تلگرام با من از طریق شماره تلفن ۰۰۹۸۹۲۱۰۴۴۳۹۲۶ در ارتباط باشید تا در صورت امکان پرونده شما را انجام دهم.

وکیل منفرد

With the expansion of the economy with digital currencies and crypto-currency, there is a lot of crime in this area, mostly fraud and theft of wallets.
The need for a lawyer specializing in cyber and digital currency to solve digital currency cases is also felt in society.
If you have a case related to cyber crimes in Tehran, contact me through WhatsApp and Telegram on 00989210443926 so that I can handle your case if possible.
Monfared lawyer